07/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Młodzi siatkarze WKS-u Wieluń zaskoczyli swoim występem podczas wojewódzkich eliminacji Kinder Joy of moving w Ozorkowie. Trzy pary zawodników WKS-u wykazały się wysokim poziomem gry, co zaowocowało awansem dwóch zespołów do półfinałów. Mimo trzeciego miejsca, trener podkreśla pozytywne zaangażowanie i ducha walki trzeciej pary, która z pewnością przyniesie efekty w przyszłości. Siatkarze z rocznika 2015 pokazali determinację i umiejętności, rywalizując z zawodnikami o rok starszymi. Trener Tomasz Stysiak jest dumny z postawy swoich podopiecznych i widzi ogromny potencjał rozwoju wśród młodych talentów.