07/09/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Galeria zdjęć przedstawia nowy sprzęt, który trafił do Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulmierzycach. Zdjęcia pokazują dwie pilarki spalinowe, opryskiwacz ręczny oraz cztery krótkofalówki marki Motorola. Sprzęt ten będzie wykorzystywany podczas działań ratowniczo-gaśniczych, przede wszystkim przy usuwaniu przeszkód takich jak połamane konary czy gałęzie. Nowe wyposażenie, marki Stihl i Motorola, ma zapewnić skuteczną komunikację oraz zwiększyć bezpieczeństwo strażaków i osób, którym pomagają.
Fot. Facebook / OSP KSRG Sulmierzyce
Fot. Facebook / OSP KSRG Sulmierzyce