15/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w koszykówce 3x3 przyniosły niezapomniane emocje. Dziewczęta z I LO triumfowały, bijąc rywalki, a chłopcy z ZS nr 1 okazali się najlepsi. Zwycięskie drużyny awansowały do półfinału mistrzostw województwa łódzkiego. Turniej był organizowany w ramach zadania publicznego promującego sport i aktywność fizyczną.