Reklama

19-LATKA WYPADŁA Z DROGI I UDERZYŁA W DRZEWO

10/03/2023 15:16
Wczorajszego poranka (9 marca) po godz. 9:00 na drodze Zawadów-Bukowa 19-letnia kierująca samochodem osobowym na prostym odcinku trasy straciła panowanie nad kierownicą, wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. 

- Ranna kobieta została przewieziona do bełchatowskiego szpitala. Na miejscu pracowały służby ratownicze, wezwane na miejsce przez leśniczego, który w chwili zdarzenia pracował w lesie i usłyszał huk - relacjonuje nadkom. Iwona Kaszewska.

19-letnia mieszkanka pow. radomszczańskiego była trzeźwa. Według relacji służb podróżowała sama. Życiu kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo.

Mundurowi zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia i wykonali oględziny. Jednocześnie policjanci apelują o większą ostrożność na drogach. Zimowe warunki wymagają od wszystkich uczestników ruchu drogowego szczególnej ostrożności i wzmożonej koncentracji.

[caption id="attachment_9819" align="alignnone" width="950"]

fot. KPP Bełchatów[/caption]
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości