Reklama

20-latka pędziła jak szalona w obszarze zabudowanym - przekroczyła prędkość o blisko 80 km/h!

Policjanci zatrzymali w gminie Biała 20-latkę, która jadąc autem przekroczyła dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o blisko 80 km/h! Młoda kobieta poniosła surowe konsekwencje swojej szalonej jazdy. 

W piątek, 19 czerwca policjanci prowadzili działania kontrolne w miejscowości Rososz w gminie Biała. W pewnym momencie zauważyli Opla, którego kierowca porusza się z nadmierną prędkością. Pomiar wykazał, że 20-latka jechała 128 km/h w obszarze zabudowanym. Tym samym przekroczyła dozwoloną prędkość o blisko 80 km/h!

- Za popełnione wykroczenie 20-latka została ukarana mandatem w wysokości 2,5 tys. zł, otrzymała też 15 punktów karnych. Zgodnie z przepisami, kobieta straciła prawo jazdy na trzy miesiące - mówi asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu. 

Reklama

Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Warto zdjąć nogę z gazu i stosować się do przepisów ruchu drogowego - pozwoli to nie tylko uniknąć mandatów, ale przede wszystkim poprawi bezpieczeństwo na drogach. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości