Kilka dni temu informowaliśmy o poszukiwaniach 41-letniego Tomasza. Wieluńscy mundurowi podjęli działania po zgłoszeniu członków rodziny, którzy z mężczyzną nie mogli się od kilku tygodni skontaktować. Ostatecznie bliscy ustalili miejsce jego pobytu.
Jak podawała policja, 41-latek od kilku lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Po tym, jak bliscy mężczyzny nie mieli od niego żadnych wiadomości w przeciągu kilka tygodni, postanowili poprosić służby w ustaleniu losu 41-latka. Poszukiwania już się zakończyły.
- Rodzina ustaliła miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny, znajduje się na terenie Wielkiej Brytanii – podaje asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu.
- Ze względu na zachowanie prywatności zarówno rodziny jak i poszukiwanego, nie udzielamy w tej sprawie szczegółowych informacji – dodaje.
Reklama
41-latek miał przebywać w jednym ze szpitali w Londynie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze