Mieszkaniec powiatu wieruszowskiego został zatrzymany do kontroli drogowej. Podczas niej okazało się, że 58-latek nie ma prawa jazdy.
Do zdarzenia doszło w sobotę, 26 lipca przed godz. 22 na ul. Sikorskiego w Ostrzeszowie. Policjanci zatrzymali tam do kontroli drogowej toyotę, za kierownicą której siedział 58-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego.
- Nie posiadał on wymaganych uprawnień do kierowania pojazdami. W samochodzie znajdowała się również pasażerka, której przekazano pojazd - informuje asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Wkrótce mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze