Reklama

58-latek bez prawa jazdy - wpadł podczas policyjnej kontroli

Mieszkaniec powiatu wieruszowskiego został zatrzymany do kontroli drogowej. Podczas niej okazało się, że 58-latek nie ma prawa jazdy. 

Do zdarzenia doszło w sobotę, 26 lipca przed godz. 22 na ul. Sikorskiego w Ostrzeszowie. Policjanci zatrzymali tam do kontroli drogowej toyotę, za kierownicą której siedział 58-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego. 

- Nie posiadał on wymaganych uprawnień do kierowania pojazdami. W samochodzie znajdowała się również pasażerka, której przekazano pojazd - informuje asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Wkrótce mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 31/07/2025 15:12
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości