Reklama

Bez wytchnienia. Po czwartkowym spotkaniu „Sharks" znowu wracają na ligowy parkiet

Już jutro, w niedzielę, 16 marca kolejne ligowe spotkanie koszykarzy U13M na wieluńskim parkiecie. Rywale? Wychowankowie szkoły koszykarskiej Marcina Gortata z Łodzi.

Koszykarze WKS Metapol Wieluń po trzech dniach wracają na ligowy parkiet. W niedzielne popołudnie, o godzinie 16.00 zmierzą się w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 z rywalami ze stolicy województwa. Drużyna ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź to wychowankowie klubu pod patronatem najsłynniejszego polskiego koszykarza Marcina Gortata, który przez wiele lat stanowił o sile drużyny chociażby Orlando Magic, grającej w NBA, najlepszej koszykarskiej lidze świata. Z kilku powodów jutrzejszy mecz mimo świetnego, wygranego ostatniego, ligowego starcia (78:67) nie będzie łatwy dla podopiecznych trenera Mateusza Łebka. Po pierwsze wciąż niewiadomo czy wystąpi drugi rozgrywający wieluńskiej ekipy Aleksander Boratyński, który w meczu z Kutnem doznał urazu, po drugie trener Łebek między dwoma potyczkami ligowymi miał okazję tylko do jednego treningu ze swoją ekipą, co w kontekście braku Boratyńskiego może mieć kluczowe znaczenie, po trzecie wreszcie łodzianie w pierwszym starciu zwyciężyli aż 82:46, w pełni dominując na koszykarskim parkiecie przez 40 minut. Jednak mając w pamięci ostatnią potyczkę młodych koszykarzy z Wielunia w ramach rozgrywek U13M wszystko jest możliwe...Pierwszy gwizdek niedzielnego starcia już o 16.00.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości