Reklama

Bezpłatny koncert z okazji Dnia Kobiet - kto wystąpi w Białej?

MAR10

W sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Białej godz: 15:00

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet. Na scenie zaprezentują się lokalne zespoły, a gwiazdą wieczoru będzie Wiktoria Wlaźlik Band. 

Koncert odbędzie się w niedzielę, 10 marca o godz. 15 w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Białej. Najpierw na scenie zaprezentuje się Orkiestra Dęta GOKiS Biała, o 15:30 Zespół Śpiewaczy Biała, o 16 Zespół Wokalny GOKiS Biała, a o 16:30 gwiazda wieczoru - Wiktoria Wlaźlik Band.

Wstęp na to wydarzenie jest darmowy, natomiast liczba miejsc jest ograniczona. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości