Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet. Na scenie zaprezentują się lokalne zespoły, a gwiazdą wieczoru będzie Wiktoria Wlaźlik Band.
Koncert odbędzie się w niedzielę, 10 marca o godz. 15 w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Białej. Najpierw na scenie zaprezentuje się Orkiestra Dęta GOKiS Biała, o 15:30 Zespół Śpiewaczy Biała, o 16 Zespół Wokalny GOKiS Biała, a o 16:30 gwiazda wieczoru - Wiktoria Wlaźlik Band.
Wstęp na to wydarzenie jest darmowy, natomiast liczba miejsc jest ograniczona.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze