11 stycznia około godziny 16.30 na DK45 pomiędzy miejscowościami Popowice a Wierzbie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Do kolizji doszło w trudnych warunkach drogowych - padający śnieg i śliska nawierzchnia znacznie utrudniały jazdę.
- 30-latek kierujący ciężarowym Citroenem, mieszkaniec powiatu wieluńskiego, podczas wymijania z innymi pojazdami wpadł w poślizg i zderzył się czołowo z Oplem kierowanym przez 22-letnią kobietę z powiatu oleskiego. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń ciała. Oboje kierujący byli trzeźwi - informuje asp. Marek Kotara, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnie.
Podczas zdarzenia ruch odbywał się wahadłowo.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze