Reklama

Dbajmy o ekologię - w Wieluniu pojawiły się nowe pojemniki na elektrośmieci

W Wieluniu pojawiło się pięć nowych punktów zbiórki elektroodpadów. Można w nich zostawiać zuże baterie, żarówki, ładowarki, telefony komórkowe czy drobną elektronikę. 

Pojemniki można znaleźć przy ulicach Wodnej, Głębokiej, Zielonej, Sadowej oraz w sąsiedztwie Wieluńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - przy skateparku.

- Lokalizacja punktów zależna była od ciągów komunikacyjnych oraz możliwości swobodnego odbioru elektroodpadów - czytamy na profilu miasta na Facebooku. 

W pojemnikach można zostawiać takie rzeczy jak zużyte baterie, żarówki, żarówki energooszczędne, płyty CD i DVD, telefony komórkowe, ładowarki, drobną elektronikę czy zużyte tonery. Odpady zostaną przekazane do utylizacji, która będzie bezpieczna dla środowiska. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości