Dobra informacja dla mieszkańców gminy Działoszyn. Samorząd pozyskał ponad 950 tys. zł dofinansowania ze środków rządowych, które zostaną przeznaczone na remont boiska orlik. Dodatkowo gmina chce też wybudować nowy kort tenisowy.
Projekt modernizacji orlika zakłada m.in. odnowienie nawierzchni boiska, montaż nowoczesnego oświetlenia oraz modernizację zaplecza sportowego. Można powiedzieć, że obiekt zyska zupełnie nowy wygląd, będzie też zdecydowanie bardziej komfortowy do użytkowania. To nie koniec, bowiem gmina chce wybudować kort tenisowy, który wzbogaci sportową ofertę Działoszyna.
Samorząd otrzymał dokładnie 955 tys. 800 zł. Dofinansowanie pochodzi z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze