Reklama

DYREKTOR OŚRODKA W ZAŁĘCZU WIELKIM Z WAŻNYM ODZNACZENIEM

23/11/2022 21:00

Przemysław Serweta, dyrektor Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego ZHP "Nadwarciański Gród" w Załęczu Wielkim ma powody do dumy. Dopiero co, jako komendant hufca ZHP Sieradz, został odznaczony Brązowym Krzyżem "Za Zasługi dla ZHP". Odznaczenie zostało wręczone w trakcie Gali Plebiscytu Instruktorskiego KAMYKI 2022.


- Myślę, że jest to, póki co, moje najważniejsze wyróżnienie - mówi "Kulisom..." Przemysław Serweta.

Komendanta doceniła organizacja, z którą związany jest od ponad 20 lat.

- To niewątpliwie wielki zaszczyt i honor móc otrzymać Brązowy Krzyż za Zasługi dla Związku Harcerstwa Polskiego. Związku, który ukształtował mój charakter, dał wielke możliwości, ale i pozwolił na poznanie wielu fantastycznych ludzi - podsumowuje dyrektor Serweta.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości