MUZYCZNA GRATKA DLA BABCI I DZIADKA
23 stycznia, w naszej szkole, odbyła się uroczystość z bardzo ważnej okazji. Uczniowie klas I-III postanowili okazać swoją miłość bardzo ważnym osobom w ich życiu: Babci i Dziadkowi. Wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie. Uczniowie z każdej klasy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz recytatorskie. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Po zaprezentowanym programie artystycznym uczniowie wręczyli swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. Wszyscy goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek oraz sesję zdjęciową.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze