Reklama

Dziewczyny wróciły z 15 medalami

Mażoretki VIVA po raz kolejny reprezentowały Gminę Strzelce Wielkie na arenie krajowej z dużym powodzeniem zdobywając aż siedem złotych i osiem srebrnych medali, co jest oczywiście powodem do radości zarówno dla uczestniczek konkursu, kibicujących im rodziców jak również dla władz gminy Strzelce Wielkie.

W sobotę, 9 kwietnia, mażoretki VIVA wzięły udział w Mistrzostwach Polski Mażoretek Mini Kadetek i Kadetek w Ostrołęce. Były to pierwsze zawody w tym sezonie. Zaprezentowane dwie choreografie uplasowały się na piątym oraz 11. miejscu.
W niedzielę odbyła się IV edycja Kurpie Dance Cup, gdzie zaprezentowały się wszystkie grupy zespołu VIVA, co dało aż 17 prezentacji. Dziewczęta wróciły z siedmioma złotymi i ośmioma srebrnymi medalami. Młode tancerki rozpoczęły ten sezon rywalizacji w zawodach mocnym akcentem udowadniając wysoki poziom w dziedzinie sztuki tańca mażoretkowego.

Zajęte miejsca:
1 miejsce Formacja Przedszkolaki Baton
1 miejsce Formacja Przedszkolaki Pompon
1 miejsce Formacja Juniorki Baton Basic
1 miejsce Mini Formacja Juniorki Baton
1 miejsce Mini Formacja Seniorki Baton
1 miejsce Duet Juniorki Baton Wiktoria Cierpisz i Oliwia Jaworska
1 miejsce Solo Juniorki 2xBaton Oliwia Jaworska
2 miejsce Trio Kadetki Starsze Pompon Aleksandra Cierpisz, Amelia Garbiec, Michalina Ratecka
2 miejsce Trio Juniorki Pompon Oliwia Kościarz, Oliwia Perczak, Nikola Zduńska
2 miejsce Formacja Kadetki Starsze Baton Basic
2 miejsce Duety Juniorki Baton
2 miejsce Mini Formacje Kadetki Starsze Baton
2 miejsce Mini Formacje Seniorki Mix
2 miejsce Solo Kadetki Młodsze Oliwia Mesjasz
2 miejsce Solo Juniorki Acrobatic Baton Wiktoria Cierpisz
4 miejsce Solo Kadetki Młodsze Baton
10 miejsce Solo Kadetki Starsze Baton

Reklama

 

Antoni Zych
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości