Reklama

Karnawałowe szaleństwo w podstawówce

W Szkole Podstawowej im. księcia Józefa Poniatowskiego w Sulmierzycach zorganizowano bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. W tym roku ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną wyglądał nieco inaczej, ale to wcale nie znaczy, że gorzej niż w poprzednich latach.

Każda klasa bawiła się oddzielnie, zachowując wszelkie  restrykcje sanitarne. Pomimo tego w  barwnie udekorowanych salach nie zabrakło karnawałowej atmosfery, którą stworzyli  fantastycznie przebrani uczniowie. Uczestnicy balu świetnie się ze sobą bawili, tańczyli, brali udział w wielu konkursach. Na dzieci czekał też słodki poczęstunek. Dzień ten był dla uczniów wyjątkowy, pełen szaleństwa, radości i niezapomnianych wrażeń.

Antoni Zych
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości