W Szkole Podstawowej im. księcia Józefa Poniatowskiego w Sulmierzycach zorganizowano bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. W tym roku ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną wyglądał nieco inaczej, ale to wcale nie znaczy, że gorzej niż w poprzednich latach.
Każda klasa bawiła się oddzielnie, zachowując wszelkie restrykcje sanitarne. Pomimo tego w barwnie udekorowanych salach nie zabrakło karnawałowej atmosfery, którą stworzyli fantastycznie przebrani uczniowie. Uczestnicy balu świetnie się ze sobą bawili, tańczyli, brali udział w wielu konkursach. Na dzieci czekał też słodki poczęstunek. Dzień ten był dla uczniów wyjątkowy, pełen szaleństwa, radości i niezapomnianych wrażeń.
Antoni Zych
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze