Klub Seniora w Wieruszowie i Wieruszowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zapraszają na koncert wiedeński. Będzie to element obchodów Dnia Babci i Dziadka.
Na scenie zaprezentują się soliści śląskich scen muzycznych: Wojciech Poprawa - tenor, Agnieszka Zabrzeska-Weber - sopran oraz Kaja Kosowska - fortepian. Wykonają oni klasyczne dzieła takich mistrzów muzyki jak Mozart, Beethoven czy Strauss.
- Z niecierpliwością czekamy na wspólne dzielenie się pięknem muzyki i radością tego wyjątkowego dnia - zapowiadają organizatorzy.
Koncert odbędzie się w piątek, 2 lutego o godz. 18 w Wieruszowskim Domu Kultury. Wstęp wolny. Trzeba jednak odebrać wcześniej wejściówki w siedzibie placówki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze