Reklama

Kolejne potrącenie w mieście - tym razem kobieta potrąciła rowerzystę

Dziś (28 listopada) na skrzyżowaniu ul. Popiełuszki i P.O.W. doszło do kolizji drogowej. Kobieta potrąciła prawidłowo jadącego rowerzystę.

Z ustaleń policjantów, pracujących na miejscu zdarzenia, wynika 44-latka, kierująca toyotą yaris, wjeżdżając na rondo nie ustąpiła pierwszeństwa 75-letniemy rowerzyście, w wyniku czego doszło do jego potrącenia.

- Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał. Kobieta za popełnione wykroczenie ukarana została mandatem karnym – mówi asp.sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.

Przedstawicielka policji kolejny raz apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Zuro - niezalogowany 2023-11-29 12:30:12

    Niech kobiety przestaną jeździć z łbami w telefonach to nie będzie wypadków

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości