Dziś (28 listopada) na skrzyżowaniu ul. Popiełuszki i P.O.W. doszło do kolizji drogowej. Kobieta potrąciła prawidłowo jadącego rowerzystę.
Z ustaleń policjantów, pracujących na miejscu zdarzenia, wynika 44-latka, kierująca toyotą yaris, wjeżdżając na rondo nie ustąpiła pierwszeństwa 75-letniemy rowerzyście, w wyniku czego doszło do jego potrącenia.
- Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał. Kobieta za popełnione wykroczenie ukarana została mandatem karnym – mówi asp.sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.
Przedstawicielka policji kolejny raz apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Niech kobiety przestaną jeździć z łbami w telefonach to nie będzie wypadków
Niech kobiety przestaną jeździć z łbami w telefonach to nie będzie wypadków