Orkiestra Dęta OSP Wieruszów zaprasza na koncert świąteczny. Podczas wydarzenia przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy.
Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 28 grudnia o godz. 17 w sali OSP Wieruszów przy ul. Bolesławieckiej 6. Będzie to idealna okazja do posłuchania utworów bożonarodzeniowych, tradycyjnych polskich kolęd oraz nieco bardziej nowoczesnych aranżacji. Wokalnego wsparcia udzieli Weronika Musiał.
Po koncercie zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na rzecz Anny Kakapiec i jej mamy. Organizatorzy zachęcają do jej wsparcia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze