Burmistrz Miasta i Gminy Osjaków zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet. Wydarzenie rozpocznie się 7 marca o godzinie 17.30 w Szkole Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie. W programie występy młodych artystów oraz koncert Michała Jędryszka.
Z okazji Dnia Kobiet w Osjakowie zaplanowano koncert, na który zaprasza Renata Kostrzycka, burmistrz miasta i gminy Osjaków. Wydarzenie rozpocznie się w piątek, 7 marca o godzinie 17.30 w budynku Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych przy ul. Wieluńskiej 14.
W programie przewidziano występ pod tytułem “Młodzi artyści – Kobietom”, a gwiazdą wieczoru będzie utalentowany muzyk Michał Jędryszek, który zagra koncert na skrzypcach. To doskonała okazja, by uczcić ten wyjątkowy dzień w rytmie pięknej muzyki i miłej atmosferze.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze