Reklama

Kradł paliwo na stacjach - wpadł, bo źle zakrywał rejestrację

34-latek kradł paliwo na różnych stacjach benzynowych. Wpadł, bo swoją tablicę rejestracyjną zakrywał czarną taśmą izolacyjną. To pozwoliło funkcjonariuszm odczytać prawidłowe numery i zapukać do mieszkania sprawcy. 

Do ostatniej kradzieży doszło na terenie jednej ze stacji paliw w powiecie kępińskim. Dokonał jej mężczyzna jeżdżący mazdą. Okazało się, że podobnych czynów dopuścił się też na innych stacjach w województwie wielkopolskim. Tablicę rejestracyjną swojego auta zakrywał czarną taśmą izolacyjną. 

- Funkcjonariusze szybko odczytali prawdziwe numery rejestracyjne i ustalili aktualnego posiadacza samochodu. Sprawcą  kradzieży okazał się być 34-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego - informuje st. sierż. Rafał Stramowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. 

Reklama

Mężczyzna odpowie teraz za swoje zachowanie przed sądem. Postawione zostaną mu zarzuty kradzieży, a także przerabiania tablic rejestracyjnych. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości