Reklama

LIPIETA I PIŚNIAK NA PODIUM. KIEDOS ZALICZYŁ KRAKSĘ

12/09/2022 13:50
Młode kolarki z MLKS Wieluń - Paulina Lipieta i Klaudia Piśniak - mają za sobą udany start w Ogólnopolskim Kryterium Kolarskim w Mikołowie. Nawet ciężkie warunki atmosferyczne, panujące podczas wyścigu, nie przeszkodziły podopiecznym trenera Michała Kusia.
W kategorii juniorka młodsza Paulina Lipieta była druga, a Klaudia Piśniak trzecia.
Zaś Julia Pietrzak z MLKS, Również w kat. juniorka mł., ukończyła wyścig na piątym miejscu. Tuż za nią linię mety przejechała jej siostra Natalia Pietrzak.
W kategorii młodziczka Zosia Glinka uplasowała się na trzynastym miejscu, a w juniorach Szymon Ptak był ósmy.


Niestety Krystian Kiedos uczestniczył w kraksie i nie ukończył wyścigu.



Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości