Dwie samotne mamy oraz mężczyzna borykający się z problemami zdrowotnymi – w tym roku firma w ramach akcji „Workprofit i przyjaciele” chce im pomóc. W tym celu została założona zbiórka, cel to 15 tys. zł.
Jak zaznacza założycielka zbiórki, Magdalena Świątek, cały zespół chce poczuć atmosferę świąt, ale cieszyć się nią będą mogli dopiero, kiedy zrobią coś dobrego dla innych.
- W ramach pomocy przekazujemy rodzinom żywność, artykuły higieniczne, a także organizujemy drobne remonty, zakup niezbędnych sprzętów, finansujemy wizyty lekarskie sprzęt rehabilitacyjny, spełniamy marzenia dzieci –podaje Świątek, prosząc o włączenie się do zbiórki.
Tutaj link do zbiórki: https://zrzutka.pl/x87u7j
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze