Reklama

Mierzyli się w królewskiej grze

W budynku Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu zostały rozegrane 7 grudnia Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w szachach drużynowych w ramach Licealiady 2022/23.

Po emocjonujących zawodach, turniej wygrała reprezentacja Zespołu Szkół nr 2 im. J. Długosza. Drużyna, pod opieką Remigiusza Rudolfa,  wystąpiła w składzie Izabela Poraszka, Tomasz Chrobot, Dominik Matusiak oraz Paweł Szymoniak. Na drugim miejscu sklasyfikowano I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki, a podium uzupełniło II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka. Kolejne miejsca zajęły Zespół Szkół nr 1 i Zespół Szkół nr 3. Zwycięzcy szachowych rozgrywek awansowali do finału wojewódzkiego.


Katarzyna Cieślik
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości