W budynku Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu zostały rozegrane 7 grudnia Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w szachach drużynowych w ramach Licealiady 2022/23.
Po emocjonujących zawodach, turniej wygrała reprezentacja Zespołu Szkół nr 2 im. J. Długosza. Drużyna, pod opieką Remigiusza Rudolfa, wystąpiła w składzie Izabela Poraszka, Tomasz Chrobot, Dominik Matusiak oraz Paweł Szymoniak. Na drugim miejscu sklasyfikowano I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki, a podium uzupełniło II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka. Kolejne miejsca zajęły Zespół Szkół nr 1 i Zespół Szkół nr 3. Zwycięzcy szachowych rozgrywek awansowali do finału wojewódzkiego.
Katarzyna Cieślik
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze