Reklama

Mikołajki na sportowo – dzieci i młodzież z OSP Kamionka na lodowisku

Tegoroczne Mikołajki w OSP Kamionka miały nietypowy przebieg. Zamiast tradycyjnych słodyczy, dzieci i młodzież z DDP i MDP spędziły ten dzień aktywnie – na lodowisku w Wieluniu!

Tegoroczne Mikołajki w OSP Kamionka miały nietypowy przebieg. Zamiast tradycyjnych słodyczy, dzieci i młodzież z DDP i MDP spędziły ten dzień aktywnie – na lodowisku w Wieluniu. Po sportowych emocjach przyszedł czas na zasłużony posiłek - dzieciaki wraz z opiekunami wybrały się na pizzę!

Ta forma świętowania przypadła uczestnikom do gustu, łącząc zabawę z ruchem i wspólnym spędzaniem czasu. Organizatorzy dziękują lodowisku i restauracji za wsparcie, które pomogło stworzyć niezapomniane Mikołajki dla młodych adeptów pożarnictwa.

Reklama

 

 

 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości