Reklama

Młodzi piłkarze ręczni grali w Wieluniu.

W ubiegłą niedzielę rozegrano turniej "Wiosenne granie" w piłkę ręczną juniorów. Zwycięzcą całego turnieju została drużyna KS VIVE Kielce.

W wiosennym turnieju piłkarzy ręcznych juniorów zorganizowanym na wieluńskiej hali sportowej przy ul. Częstochowskiej rywalizowało 6 zespołów. Oprócz gospodarza MKS - u PMDKiS Wieluń ​​​​​, swoje umiejętności miały okazję zaprezentować drużyny: KS VIVE Kielce, MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, UMKS PMOS Chrzanów, KSSPR Końskie oraz SPR Pabiks Pabianice.

W meczu finałowym w którym wystąpiły drużyny Vive Kielce oraz KSSPR Końskie, lepsi okazali się gracze z Kielc zwyciężając 29:20.

Gospodarze turnieju MKS PMDKiS Wieluń zajęli 5 miejsce.

Reklama

Klasyfikacja końcowa:

1. KS VIVE Kielce

2. KSSPR Końskie

3. MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

4. SPR Pabiks Pabianice

5. MKS PMDKiS Wieluń

6. UMKS PMOS Chrzanów 

 

Wśród najlepszych graczy turnieju, jeśli chodzi o nagrody indywidualne znaleźli się:

 

MVP - najlepszy gracz turnieju - Krzysztof Kulesza KS VIVE Kielce.

Najlepszy strzelec turnieju - Jakub Pawlikowski , Piotrkowianin Piotrków Trybunalski.

Najlepszym bramkarzem turnieju został - Adam Koska KSSPR Końskie.

Najlepszym zawodnikiem MKS - u PMDKiS Wieluń został wybrany Mateusz Wilk.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości