W ubiegłą niedzielę rozegrano turniej "Wiosenne granie" w piłkę ręczną juniorów. Zwycięzcą całego turnieju została drużyna KS VIVE Kielce.
W wiosennym turnieju piłkarzy ręcznych juniorów zorganizowanym na wieluńskiej hali sportowej przy ul. Częstochowskiej rywalizowało 6 zespołów. Oprócz gospodarza MKS - u PMDKiS Wieluń , swoje umiejętności miały okazję zaprezentować drużyny: KS VIVE Kielce, MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, UMKS PMOS Chrzanów, KSSPR Końskie oraz SPR Pabiks Pabianice.
W meczu finałowym w którym wystąpiły drużyny Vive Kielce oraz KSSPR Końskie, lepsi okazali się gracze z Kielc zwyciężając 29:20.
Gospodarze turnieju MKS PMDKiS Wieluń zajęli 5 miejsce.
Klasyfikacja końcowa:
1. KS VIVE Kielce
2. KSSPR Końskie
3. MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
4. SPR Pabiks Pabianice
5. MKS PMDKiS Wieluń
6. UMKS PMOS Chrzanów
Wśród najlepszych graczy turnieju, jeśli chodzi o nagrody indywidualne znaleźli się:
MVP - najlepszy gracz turnieju - Krzysztof Kulesza KS VIVE Kielce.
Najlepszy strzelec turnieju - Jakub Pawlikowski , Piotrkowianin Piotrków Trybunalski.
Najlepszym bramkarzem turnieju został - Adam Koska KSSPR Końskie.
Najlepszym zawodnikiem MKS - u PMDKiS Wieluń został wybrany Mateusz Wilk.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze