Kilka miesięcy temu dwóch 35-latków napadło na salon gier w Zawadach. Uzbrojeni w łom i nóż brutalnie zaatakowali pracownika, a następnie ukradli pieniądze. Obydwaj wpadli już w ręce policji.
Do zdarzenia doszło 10 lutego br. przy ul. Częstochowskiej w Zawadach. Po godz. 23 do salonu gier wtargnęli dwaj zamaskowani mężczyźni, którzy w brutalny sposób zaatakowali pracownika, a następnie ukradli jego kurtkę, w której było blisko 8 tys. zł i uciekli. W maju br. policja zatrzymała pierwszego ze sprawców.
- 35-letni mieszkaniec województwa łódzkiego oprócz zarzutu dokonania rozboju z użyciem noża oraz metalowego łomu, usłyszał jeszcze zarzut posiadania środka psychotropowego oraz prowadzenia samochodu osobowego będąc pod wpływem środka psychotropowego - mówi asp. Joanna Wiącek-Głowacz, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku.
Reklama
Kilka dni temu funkcjonariusze zatrzymali drugiego sprawcę. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego. Usłyszał zarzut dokonania rozboju z użyciem noża oraz metalowego łomu. Obydwaj mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi im kara do 20 lat więzienia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze