Reklama

Napadli i brutalnie zaatakowali pracownika salonu gier - dwóch 35-latków wpadło w ręce policji

Kilka miesięcy temu dwóch 35-latków napadło na salon gier w Zawadach. Uzbrojeni w łom i nóż brutalnie zaatakowali pracownika, a następnie ukradli pieniądze. Obydwaj wpadli już w ręce policji.

Do zdarzenia doszło 10 lutego br. przy ul. Częstochowskiej w Zawadach. Po godz. 23 do salonu gier wtargnęli dwaj zamaskowani mężczyźni, którzy w brutalny sposób zaatakowali pracownika, a następnie ukradli jego kurtkę, w której było blisko 8 tys. zł i uciekli. W maju br. policja zatrzymała pierwszego ze sprawców. 

- 35-letni mieszkaniec województwa łódzkiego oprócz zarzutu dokonania rozboju z użyciem noża oraz metalowego łomu, usłyszał jeszcze zarzut posiadania środka psychotropowego oraz prowadzenia samochodu osobowego będąc pod wpływem środka psychotropowego - mówi asp. Joanna Wiącek-Głowacz, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku. 

Reklama

Kilka dni temu funkcjonariusze zatrzymali drugiego sprawcę. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego. Usłyszał zarzut dokonania rozboju z użyciem noża oraz metalowego łomu. Obydwaj mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi im kara do 20 lat więzienia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości