We wtorkowy wieczór, 31 marca, kryminalni z łaskiej komendy zatrzymali 41-letniego mieszkańca gminy, poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna nie stawił się do zakładu karnego, gdzie miał odbyć karę za jazdę w stanie nietrzeźwości w warunkach recydywy.
Do zatrzymania doszło w wyniku działań operacyjnych prowadzonych przez funkcjonariuszy, którzy na co dzień zajmują się ustalaniem miejsc pobytu osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. W toku prowadzonych czynności policjanci wytypowali miejsce, w którym może przebywać 41-latek, a następnie potwierdzili te ustalenia i zatrzymali mężczyznę. Zatrzymany nie spodziewał się wizyty funkcjonariuszy.
– 41-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, a następnie trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok i 8 miesięcy – mówi mł.asp. Bartłomiej Kozłowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łasku.
Reklama
Policjanci podkreślają, że osoby ignorujące wyroki sądu i próbujące uniknąć odpowiedzialności nie mogą liczyć na bezkarność, a ich zatrzymanie jest jedynie kwestią czasu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze