Reklama

Nie żyje była sekretarz gminy Rudniki Marianna Krzykawiak

W środę, 12 marca, zmarła Marianna Krzykawiak, która ponad ćwierć wieku pełniła funkcję sekretarza gminy Rudniki. Samorządowcy składają wyrazy współczucia i kondolencje rodzinie oraz wszystkim bliskim koleżanki.

Marianna Krzykawiak była sekretarzem gminy Rudniki w latach 1992 – 2018. Koledzy wspominają zmarłą jako wzorowego urzędnika i dobrego, serdecznego człowieka. Podkreślają, że dzięki oddaniu i zaangażowaniu Marianna realnie przyczyniła się do rozwoju i umocnienia lokalnej społeczności. Najważniejsze zawsze było dla niej dobro mieszkańców. W historii gminy Rudniki oraz w sercach mieszkańców na zawsze pozostanie człowiekiem doskonale łączącym wiedzę i doświadczenie z pasją i aktywnością.

Pogrążeni w smutku koledzy cytują księdza Jana Twardowskiego: „Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą…”.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 12/03/2025 18:46
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości