W środę, 12 marca, zmarła Marianna Krzykawiak, która ponad ćwierć wieku pełniła funkcję sekretarza gminy Rudniki. Samorządowcy składają wyrazy współczucia i kondolencje rodzinie oraz wszystkim bliskim koleżanki.
Marianna Krzykawiak była sekretarzem gminy Rudniki w latach 1992 – 2018. Koledzy wspominają zmarłą jako wzorowego urzędnika i dobrego, serdecznego człowieka. Podkreślają, że dzięki oddaniu i zaangażowaniu Marianna realnie przyczyniła się do rozwoju i umocnienia lokalnej społeczności. Najważniejsze zawsze było dla niej dobro mieszkańców. W historii gminy Rudniki oraz w sercach mieszkańców na zawsze pozostanie człowiekiem doskonale łączącym wiedzę i doświadczenie z pasją i aktywnością.
Pogrążeni w smutku koledzy cytują księdza Jana Twardowskiego: „Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą…”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze