Już po raz trzeci w Osjakowie odbył się otwarte zwody o Puchar Burmistrza Gminy Osjaków w tenisie stołowym. Jak zwykle nie brakło atrakcyjnych nagród dla uczestników.
Zawodnicy rywalizowali na hali sportowej przy ul. Rzecznej w Osjakowie, W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajął Szymon Foręc, drugie Kacper Spaleniak, a trzecie Bartek Osyda. Z kolei w kategorii kobiet wygrała Klaudia Kucier, przed Martą Majtyką (na drugim miejscu) i Anią Dolatą (na trzeciej pozycji). W kategorii open pierwsze miejsce zajął Damian Stępień, drugie Hubert Podgórniak, a trzecie Damian Jurczyk.
- Nagrodę ufundowaną przez burmistrza Jarosława Trojan adla najmłodszego uczestnika turnieju otrzymał ośmioletni Oliwier Kucier, natomiast dla najmłodszej uczestniczki turnieju nagrodę ufundowała przewodnicząca Rady Gminy w Osjakowie Sylwia Walczak, powędrowała do Kamili Kowalczyk , 18-latki – podaje Mateusz Rogala, organizator tenisowych zmagań.
Reklama
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze