Reklama

Otwarte Zawody w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Osjakowa po raz trzeci

Już po raz trzeci w Osjakowie odbył się  otwarte zwody o  Puchar Burmistrza Gminy Osjaków w tenisie stołowym. Jak zwykle nie brakło atrakcyjnych nagród dla uczestników.

Zawodnicy rywalizowali na hali sportowej przy ul. Rzecznej  w Osjakowie, W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajął Szymon Foręc, drugie Kacper Spaleniak, a trzecie Bartek Osyda. Z kolei w kategorii kobiet wygrała Klaudia Kucier, przed  Martą Majtyką (na drugim miejscu) i Anią Dolatą (na trzeciej pozycji).  W kategorii open pierwsze miejsce zajął Damian Stępień, drugie Hubert Podgórniak, a trzecie Damian Jurczyk.  

- Nagrodę  ufundowaną  przez burmistrza Jarosława Trojan adla najmłodszego uczestnika turnieju otrzymał ośmioletni Oliwier Kucier, natomiast dla najmłodszej uczestniczki turnieju nagrodę ufundowała przewodnicząca Rady Gminy w Osjakowie Sylwia Walczak,  powędrowała do Kamili Kowalczyk , 18-latki – podaje Mateusz Rogala, organizator tenisowych zmagań.   

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości