Według wstępnych ustaleń, podczas wspólnego spożywania alkoholu, pomiędzy rodzeństwem doszło do kłótni, w wyniku której 50-letnia kobieta ugodziła nożem w łopatkę swojego 51-letniego brata.
- Poszkodowany z uwagi na stan upojenia alkoholowego postanowił się położyć, jednak odczuwany przez niego ból nie pozwolił mu zasnąć, więc zadzwonił pod numer alarmowy, prosząc o pomoc. Mężczyzna został zabrany do jednego z częstochowskich szpitali - relacjonuje asp. Joanna Wiącek-Głowacz.
