Ponad 140 km/h w obszarze zabudowanym jechał 22-letni kierowca hondy. Mężczyzna stracił już prawo jazdy.
Do zdarzenia doszło w piątek, 2 maja przed godz. 10 na ul. Kasztanowej w Parzymiechach. Policjanci zatrzymali tam do kontroli kierowcę hondy, który w obszarze zabudowanym jechał prawie trzykrotnie szybciej, niż dopuszczają to przepisy.
- 22-letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego jechał z prędkością 143 km/h, czyli o 93 km/h za dużo - mówi asp. Joanna Wiącek-Głowacz, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku.
Kierowca stracił już prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Dodatkowo otrzymał mandat w wysokości 2,5 tys. zł oraz 15 punktów karnych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze