Reklama

Pirat drogowy zatrzymany! Mężczyzna jechał ponad 140 km/h w obszarze zabudowanym

Ponad 140 km/h w obszarze zabudowanym jechał 22-letni kierowca hondy. Mężczyzna stracił już prawo jazdy. 

Do zdarzenia doszło w piątek, 2 maja przed godz. 10 na ul. Kasztanowej w Parzymiechach. Policjanci zatrzymali tam do kontroli kierowcę hondy, który w obszarze zabudowanym jechał prawie trzykrotnie szybciej, niż dopuszczają to przepisy.

- 22-letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego jechał z prędkością 143 km/h, czyli o 93 km/h za dużo - mówi asp. Joanna Wiącek-Głowacz, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku. 

Kierowca stracił już prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Dodatkowo otrzymał mandat w wysokości 2,5 tys. zł oraz 15 punktów karnych. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości