Reklama

Pokolędujmy dziś razem w Ożarowie

 

Już dziś, w niedzielę 21 stycznia, w Domu Kultury w Ożarowie odbędzie się 14. Gminny Przegląd Kolęd „Śpiewajcie i grajcie Mu …”. Zapowiada się bardzo ciekawie, bo do przeglądu zgłosiło się wielu wykonawców.

 

Wśród nich będą zespoły ludowe działające w gminie, tamtejsze orkiestry dęte, chór parafialny. Ale usłyszeć też będzie można grupy wokalne z ożarowskiego Domu Kultury i świetlic wiejskich w Słupsku oraz Chotowie. Oczywiście nie zabraknie młodych wokalistów ze szkół podstawowych i tych najmłodszych z przedszkoli.

Reklama

Gościnnie zagra Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Skomlinie.

Przegląd, na który zapraszają wójt Zbigniew Dąbrowski i wspomniany już Dom Kultury, rozpocznie się o godz. 14.30.

 

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości