Reklama

Policjanci zlikwidowali uprawę marihuany. 34-latek z zarzutami

Czterdzieści sadzonek konopi indyjskich, gotowy susz marihuany oraz metamfetamina - to wykaz nielegalnych substancji przechwyconych przez policjantów, którzy wpadli na trop 34-latka. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Wkrótce stanie przed sądem.

Kryminalni z kłobuckiej komendy wpadli w ostatnim czasie na trop mieszkańca gminy Wręczyca Wielka, który miał uprawiać konopie indyjskie. Po przeanalizowaniu najważniejszych wątków sprawy - postanowili złożyć mu wizytę. Podejrzenia mundurowych okazały się słuszne.

- W trakcie przeszukania śledczy znaleźli 40 sadzonek konopi indyjskich oraz gotowy susz marihuany ze ściętych już roślin i metamfetaminę. Kryminalni zabezpieczyli też przyrządy służące do niedozwolonego wytwarzania środków odurzających - relacjonuje asp. Joanna-Wiącek Głowacz z Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku.

Reklama

34-latek na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego usłyszał już zarzuty, m.in. nielegalnej uprawy konopi, jak również posiadania narkotyków i przyrządów służących do ich wytwarzania. Teraz o losie mieszkańca Wręczycy Wielkiej zdecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi mu kara nawet do trzech lat pozbawienia wolności. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/07/2025 15:32
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości