We wtorkowy poranek służby ratunkowe zostały wezwane do jednego z domów w gminie Sulmierzyce. Sytuacja wymagała szybkiej interwencji.
14 kwietnia o godzinie 10.05 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie otrzymał zgłoszenie o pożarze w miejscowości Kodrań, w gminie Sulmierzyce. Źródłem zagrożenia okazała się paląca się sadza w kominie.
Akcja gaśnicza, w której łącznie udział wzięło ośmiu strażaków, trwała półtorej godziny. Do zdarzenia zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej w tym: dwa z JRG PSP Pajęczno oraz jeden z OSP KSRG Sulmierzyce, a także policję.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze