Reklama

POSZUKIWANIA ZAKOŃCZYŁY SIĘ SZCZĘŚLIWIE

19/11/2022 15:51
Po kilkugodzinnych poszukiwaniach zaginionego wczoraj wieczorem 67-letniego mieszkańca Pajęczna, Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie poinformowała, że mężczyzna został odnaleziony na terenie miasta.

Przypomnijmy, że poszukiwania rozpoczęły się wczoraj w godzinach wieczornych, a w akcji brali udział policjanci z KPP w Pajęcznie, strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Pajęcznie oraz Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Pajęczno.

- Mężczyzna odnalazł się około 3 kilometrów od miejsca zamieszkania. Cały, zdrowy ale wyziębiony. Trafił do szpitala - informuje młodsza aspirant Wioletta Mielczarek, rzecznik KPP w Pajęcznie.

[caption id="attachment_7056" align="alignnone" width="1920"]

Grzegorz Boroń[/caption]

[caption id="attachment_7055" align="alignnone" width="1920"]

Grzegorz Boroń[/caption]

[caption id="attachment_7054" align="alignnone" width="1920"]

Grzegorz Boroń[/caption]

[caption id="attachment_7063" align="alignnone" width="696"]

Archwium KPP w Pajęcznie[/caption]
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości