Jest poranek, we wtorek 15 lipca. Na poddaszu jednego z domów w Starych Gajęcicach, w gminie Pajęczno, wybucha pożar.
15 lipca, o godzinie 7:49, dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie przyjął zgłoszenie o pożarze obiektów mieszkalnych w Starych Gajęcicach (gm. Pajęczno).
Na miejscu działają zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie energetyczne. Pali się poddasze jednego z domów jednorodzinnych. W tej chwili nie wiadomo jeszcze o rozprzestrzenieniu się ognia i ewentualnych osobach poszkodowanych.
Więcej informacji po otrzymaniu oficjalnych komunikatów oficerów prasowych służb.
Po ponad dwóch godzinach akcja ratowniczo – gaśnicza wciąż trwa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze