Reklama

Rozbili domowe laboratorium narkotyków - co tam produkowano?

Policja rozbiła domowe laboratorium narkotykowe. Produkowano w nim amfetaminę. Parze, która zajmowała się nielegalnym biznesem, grozi nawet 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze z Kluczborka wpadli na trop laboratorium amfetaminy, które działało na terenie powiatu namysłowskiego. Wytypowano posesję, na której może dochodzić do nielegalnych działań. Na miejscu zatrzymano dwie osoby: 24-letnią kobietę oraz 40-letniego mężczyznę. 

- Podczas przeszukania ich posesji mundurowi ujawnili gotową amfetaminę oraz blisko pół litra cieczy określanej jako „płynna amfetamina” – substancji będącej prekursorem wykorzystywanym do produkcji narkotyku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że z zabezpieczonej ilości możliwe było wytworzenie nawet kilkaset porcji dilerskich narkotyków - mówi asp. szt. Dawid Gierczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku.

Reklama

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu, gdzie usłyszeli zarzuty posiadania oraz wytwarzania substancji psychotropowych. O ich dalszym losie zdecyduje sąd. Za przestępstwa, których się dopuścili, grozi im kara nawet do 10 lat więzienia.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości