Reklama

Seicento zderzyło się z ciągnikiem rolniczym - 57-latka trafiła do szpitala

Do poważnie wyglądającego wypadku doszło w Sędzimirowicach (gmina Błaszki). 57-letnia kobieta zderzyła się z ciągnikiem rolniczym. Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Wszystko działo się w poniedziałek, 25 sierpnia po godz. 15. Jak ustalili policjanci, 57-letnia kobieta, która jechała fiatem seicento na łuku drogi uderzyła w nadjeżdżający z naprzeciwka ciągnik rolniczy, którym jechał 48-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego. 

- Kierowcy byli trzeźwi. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala - informuje asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. 

Na miejscu pracowały służby, które ustalały dokładne okoliczności tego zdarzenia. 

Reklama


 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości