Reklama

Skandal w przedszkolu! Pijana matka przyjechała samochodem po swoje dziecko

Do skandalicznej sytuacji doszło w jednym z przedszkoli na terenie powiatu wieluńskiego. Pijana 36-latka chciała odebrać swoje dziecko, a na dodatek do placówki przyjechała samochodem. Teraz grozi jej surowa kara. 

Cała sytuacja wydarzyła się w poniedziałek, 24 marca w jednym z przedszkoli na terenie powiatu wieluńskiego. 36-letnia matka przyjechała do placówki, żeby odebrać swoje dziecko. Pracownicy nabrali podejrzenia, że może być ona pijana, dlatego na miejsce wezwano policję. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała ponad dwa promile alkoholu w organizmie. 

- Po chwili na miejsce dotarł ojciec dziecka, który również był pijany - miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. 6-latek wraz z 8-letnim bratem zostali przekazani znajomej, która obiecała zaopiekować się nimi do momentu wytrzeźwienia rodziców - informuje asp. Katarzyna Stefaniak z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu. 

Reklama

Mieszkanka powiatu wieluńskiego wkrótce usłyszy zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. O całej sytuacji poinformowano sąd rodzinny. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/03/2025 12:27
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości