Reklama

Spisali się w ręcznej

Rywalizację dziewcząt w piłce ręcznej wygrały reprezentantki I Liceum Ogólnokształcącego, a wśród chłopców uczniowie Zespołu Szkół nr 2.
W wieluńskiej hali WOSiR 8 i 9 listopada odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców rozgrywane w ramach Licealiady 2022/23. Zwycięską drużynę I Liceum Ogólnokształcącego reprezentowały Julia Adamczyk, Weronika Dębska, Agata Dubas, Aleksandra Kolczarek, Marta Kowalewska, Julia Muszyńska, Rozalia Pietraszewska, Karolina Pluskota, Lidia Płuciennik, Anna Witczak, Karolina Wolniak, Alicja Zawadzka, Oliwia Duda, Agata Siwik oraz Agata Szataniak pod opieką Edyty Bukowieckiej. Drugie miejsce zajął Zespół  Szkół nr 1, a trzecie II Liceum Ogólnokształcące.
Wśród uczniów najlepiej spisała się ekipa Zespołu Szkół nr 2, w składzie którego znaleźli się Jakub Falis, Miłosz Hanas, Piotr Ignasiak, Jakub Juszczak, Hubert Kaniewski, Giovanii Kokociński, Mateusz Kosmala, Hubert Kowalski, Marcel Modrzejewski, Kacper Majtyka, Bartosz Pichlak, Szymon Siatka, Hubert Urbanek oraz Mateusz Wilk. Opiekunem wygranej drużyny był Rafał Domagała. Na podium uplasowały się też reprezentacje I Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu  Szkół nr 1.
Dwie pierwsze wśród dziewcząt i chłopców drużyny wystąpią w półfinałach Mistrzostw Województwa.

Katarzyna Cieślik
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości