Reklama

SZAJKA ZŁODZIEI SKLEPOWYCH ROZBITA

28/10/2022 17:34


W miniony wtorek, 25 października w jednym ze sklepów w Krzepicach doszło do kradzieży towarów o wartości 1450 złotych. Dwóch mężczyzn wykorzystując nieuwagę pracowników, wyniosło ze sklepu drogie alkohole, a także artykuły spożywcze i przemysłowe. Następnie złodzieje wsiedli do samochodu, który prowadził 43-letnia kobieta. 


Na podstawie nagrań z monitoringu służby mundurowe ustaliły, że winni kradzieży są 26-letni mieszkaniec pow. wrocławskiego oraz 21-latek z Katowic. Mężczyźni zostali zatrzymani już następnego dnia. Zarzuty kradzieży usłyszała również kobieta, która prowadziła auto.

Podczas wykonywania policyjnych czynności z zatrzymanymi okazało się, że starszy z mężczyzn jest poszukiwany do obycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna, zamiast przebywać w więzieniu, nadal kradł – mówi asp. Joanna Wiącek-Głowacz.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie podejrzani usłyszeli zarzuty. Śledczy analizują okoliczności sprawy. O dalszym losie szajki złodziei zdecyduje sąd.

[caption id="attachment_6477" align="alignnone" width="1200"]

fot. KPP Kłobuck[/caption]
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości