Reklama

Szkolny Turniej Kostki Rubika w SP w Osjakowie

Wczoraj, 13 lutego miał miejsce pierwszy szkolny Turniej Kostki Rubika. Licznie wzięły w nim udział uczniowie kl. I-III. Dzieci z ogromnych zaangażowaniem przystąpiły do konkursu.

Organizacją tego turnieju zajęły się p. Anna Dolata, p. Monika Traczewska i p. Malwina Domagała. Każdy z uczestników miał trzy próby czasowe, z których obliczono średnią i wyłoniono zwycięzców z najlepszymi wynikami.

Konkurs został podzielony na dwie kategorie: - układanie wybranej przez uczestnika ścianki kostki i druga kategoria – układanie całej kostki.

W rywalizacji układania całej kostki najlepsi okazali się:

 I miejsce – Franciszek Przydacz – kl. 2 b – 42.78 s, II miejsce Ernest Szuster kl. 2 b – 49.78 s, III miejsce Agnieszka Czyż – kl. 2 b – 59.46 s.

Reklama

W kategorii układania jednej ścianki najlepsze wyniki osiągnęli:

I miejsce Piotr Paluch – kl. 2 a – 8.30 s, II miejsce Jan Malinowski –kl. 2 a– 8.65 s, III miejsce Filip Bereś – kl. 1 b – 11.99 s.

Nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy turnieju. Fundatorem nagród głównych był pan Mateusz Adamkowski. Poczęstunek dla każdego ucznia biorącego udział w konkursie ufundowała Piekarnia Cukiernia Graczyk.

- Ogromne podziękowania należą się Radzie Rodziców, która również wsparła finansowo turniej. Dzieci wykazały się niezwykłym sprytem i sprawnością manualną. Niezmierne podziękowania kierujemy także do sponsorów. – mówi p. Anna Dolata, jedna z organizatorek.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości