Reklama

Tragiczne zdarzenie syreny z hyundaiem - dwie osoby nie żyją!

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 42. W zderzeniu syreny z hyundaiem zginęły dwie osoby. 

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 17 sierpnia ok. godz. 16 na drodze krajowej nr 42 (trasa Kluczbork - Wołczyn). Jak ustalili policjanci, 52-latek, który jechał syreną, z nieustalonej na ten moment przyczyny zjechał na prawe pobocze, a następnie na lewy pas drogi, gdzie uderzył w prawidłowo jadącego hyundaia, którym kierowała 42-letni kobieta. 

- W wyniku zdarzenia, pomimo podjętej reanimacji, 52-letniego kierowcy syreny i jego 65-letniego pasażera nie udało się uratować. Podróżujące hyundaiem cztery osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala w Opolu - mówi st. asp. Krystyna Chmielewska, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku.

Reklama

Policjanci - pod nadzorem prokuratura - wyjaśniają teraz dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości