Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 42. W zderzeniu syreny z hyundaiem zginęły dwie osoby.
Do zdarzenia doszło w niedzielę, 17 sierpnia ok. godz. 16 na drodze krajowej nr 42 (trasa Kluczbork - Wołczyn). Jak ustalili policjanci, 52-latek, który jechał syreną, z nieustalonej na ten moment przyczyny zjechał na prawe pobocze, a następnie na lewy pas drogi, gdzie uderzył w prawidłowo jadącego hyundaia, którym kierowała 42-letni kobieta.
- W wyniku zdarzenia, pomimo podjętej reanimacji, 52-letniego kierowcy syreny i jego 65-letniego pasażera nie udało się uratować. Podróżujące hyundaiem cztery osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala w Opolu - mówi st. asp. Krystyna Chmielewska, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku.
Reklama
Policjanci - pod nadzorem prokuratura - wyjaśniają teraz dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze