Reklama

Turniej tenisa stołowego w Osjakowie: Sportowe emocje dla każdego

LUT22

Hala sportowa przy Szkole Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie godz: 09:00

Miłośnicy sportu i aktywnego spędzania czasu już teraz powinni zarezerwować sobie termin. Turniej Tenisa Stołowego o puchar burmistrza Miasta i Gminy Osjaków odbędzie się w niedzielę, 22 lutego, a rywalizacja rozpocznie się od godziny 9:00.

Zawody zostaną rozegrane w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie, przy ul. Wieluńskiej 14.

 

Kategorie turniejowe i harmonogram

Turniej będzie prowadzony w trzech kategoriach:

•    Szkoły podstawowe – start godz. 9:00

•    Osoby dorosłe – start godz. 9:00

•    OPEN – start godz. 13:00

Dzięki takiemu podziałowi w zawodach mogą wziąć udział zarówno dzieci i młodzież, jak i doświadczeni zawodnicy oraz amatorzy tenisa stołowego.

 

Zgłoszenia do turnieju tenisa stołowego

Zgłoszenia do udziału w turnieju przyjmowane są w następujących terminach:
    •    Szkoły podstawowe i dorośli – do godz. 8:45 w dniu zawodów
    •    Kategoria OPEN – do 19 lutego do godz. 15:00, telefonicznie lub SMS

Reklama

Numery kontaktowe do zapisów: 534 003 607 oraz 721 740 282.

 

Regulamin i patronat wydarzenia

Szczegółowy regulamin turnieju dostępny jest na stronie:
???? Regulamin turnieju tenisa stołowego 2026

 

Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Miasta i Gminy Osjaków. Turniej jest doskonałą okazją do sportowej rywalizacji, integracji mieszkańców oraz promocji aktywnego stylu życia.

 

Ważna informacja dla uczestników

Organizatorzy przypominają, że wstęp na halę sportową możliwy jest wyłącznie w obuwiu sportowym.

 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości