Reklama

Uczniowie odwiedzili schroniska dla zwierząt - przekazali karmę i zabrali czworonogi na spacer

Członkowie wolontariatu w Szkole Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie odwiedzili schronisko dla zwierząt. Poznali zasady funkcjonowania obiektu, a także wyszli z czworonogami na spacer. 

Uczniowie wybrali się wraz z nauczycielami do schroniska w Trębaczawie. Mieli tam okazję poznać schronisko, zobaczyć jak funkcjonuje ono na co dzień, a także jak wygląda codzienna praca wolontariuszy. Na koniec wybrali się z psami na spacer.

- Była to wyjątkowa lekcja podczas której uczniowie rozwijali empatię wobec bezdomnych zwierząt i uczyli się właściwego postępowania z nimi - czytamy na profilu Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie na Facebooku.

W podziękowaniu za wizytę, uczniowie przekazali karmę na ręce gospodarzy schroniska. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości