21-latek ukradł rower elektryczny o wartości 13 tys. zł. Policjanci po kilku godzinach zatrzymali złodzieja, a pojazd wrócił do właściciela.
Do kradzieży doszło na początku lutego na terenie Wołczyna w powiecie kluczborskim. Łupem złodzieja padł rower elektryczny, którego wartość właściciel oszacował na 13 tysięcy złotych. Śledczy po analizie monitoringu szybko ustalili winnego, którym okazał się 21-latek.
- Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Teraz jego sprawą zajmie się sąd, a grozić mu może nawet do pięciu lat więzienia - mówi asp. szt. Dawid Gierczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku.
Reklama
Funkcjonariusze odnaleźli skradziony rower w jednym z lokali na terenie miasta. Jednoślad wrócił już do prawowitego właściciela. Policjanci apelują do mieszkańców o odpowiednie zabezpieczanie swoich jednośladów oraz zgłaszanie wszelkich podejrzanych sytuacji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze