Reklama

Ukradł płytę z grobu, którą później sprzedał na skupie złomu - 54-latek wkrótce odpowie przed sądem

54-latek ukradł mosiężną tablicę z grobu, którą potem sprzedał na skupie złomu. Mężczyźnie grozi teraz nawet osiem lat więzienia. 

Do zdarzenia doszło 16 lipca na terenie cmentarzu w Koluszkach. Z jednego z grobów skradziona została mosiężna tablica o wartości 13 tys. zł. Policjanci szybko ustalili, że sprawcą jest mieszkaniec powiatu tomaszowskiego.

- 54-letni mężczyzna przyznał, iż dopuścił się kilka dni temu kradzieży płyty, po czym zbył ją na skupie złomu - mówi asp. Aneta Kotynia, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji Łódź-Wschód. 

Mężczyzna usłyszał zarzut ograbienia grobu, za który grozi kara do ośmiu lat pozbawienia wolności. 54-latek w przeszłości nie miał konfliktów z prawem. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości