Rafał Drab, burmistrz Działoszyna jest dziś od rana w pracy. Urząd Miejski w Działoszynie działa jak każdego dnia, a jego szef składa oświadczenie... Wczorajsza akcja zatrzymania budzi coraz większe wątpliwości i kontrowersje. W kuluarach mówi się, że to sprawa polityczna...
Oto treść oświadczenia burmistrza Rafała Draba, w całości:
"W związku z informacjami medialnymi dotyczącymi działań służb oraz postępowania prowadzonego w Starostwie Powiatowym w Pajęcznie chciałbym jasno podkreślić, że Urząd Miasta i Gminy Działoszyn działa bez żadnych zakłóceń.
Wszystkie decyzje administracyjne zostały wydane przez UMiG w Działoszynie prawidłowo i w pełnej zgodności z obowiązującym prawem. Współpracujemy z odpowiednimi instytucjami i przekazaliśmy wszystkie dokumenty, o które zwrócono się w ramach toczących się czynności. Zależy nam na pełnej przejrzystości, dlatego udzielamy wszystkich wymaganych wyjaśnień.
Jednocześnie informuję, że wszystkie wcześniej umówione spotkania mieszkańców z burmistrzem odbywają się zgodnie z harmonogramem. Osoby, które umówiły wizytę, zapraszam w ustalonych wcześniej terminach.
Burmistrz Miasta i Gminy Działoszyn
Rafał Drab "
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
,,W państwach demokratycznych człowiek-jednostka ludzka jest podmiotem społecznym. Wobec podmiotów społecznych służebną rolę pełnią instytucje.'' Taką instytucją jest UMiG, która kieruje burmistrz. A u góry jest Ktoś, kto na wszystko patrzy-najsprawiedliwszy Sędzia.
Zapraszamy na ochronę do banku
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Jestem za !
Chyba nie do końca zgodne z prawem skoro wszyscy wyszli za poręczeniem czy tam kaucją ???? Nie licząc starosty.
Wszyscy wiedzą, że w Działoszynie w Gminie tak naprawdę rządzi przewodniczący Rady, a nie Burmistrz, tyle, że z tylnego siedzenia. Tylko czekać jak za niego się wezmą. Zatrzymani policjanci też dają do myślenia.... Nieźle sitwa
Podobno u Środy też było przeszukanie?!
,,W państwach demokratycznych człowiek-jednostka ludzka jest podmiotem społecznym. Wobec podmiotów społecznych służebną rolę pełnią instytucje.'' Taką instytucją jest UMiG, która kieruje burmistrz. A u góry jest Ktoś, kto na wszystko patrzy-najsprawiedliwszy Sędzia.
Zapraszamy na ochronę do banku
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.