54-letnia mieszkanka powiatu kłobuckiego ukradła sklepowy kolektor, służący do odczytu kodów kreskowych i skanowania cen. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Teraz kobiecie grozi 5 lat więzienia.
Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Komisariatu Policji we Wręczycy Wielkiej. Sklepowy kamery zarejestrowały, jak jedna z klientek korzystając z nieuwagi obsługi, zabrała sklepowy skaner i schowała go do torebki. Śledczy szybko ustalili tożsamość kobiety.
- Podejrzana przyznała się do zarzucanego jej czynu kradzieży. W trakcie przesłuchania kobieta nie potrafiła w jasny sposób powiedzieć stróżom prawa, co było motywem jej działania - komentuje asp. Joanna Wiącek - Głowacz z Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku.
Reklama
Policjanci prowadzą postępowanie mające na celu wyjaśnienie szczegółowych okoliczności zdarzenia. 54-latka odpowie przed sądem za kradzież. Urządzenie o wartości 14 tysięcy złotych zostało zwrócone właścicielowi sklepu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze