Reklama

Ukradła sklepowy skaner. Nie potrafiła wytłumaczyć swojego postępowania

54-letnia mieszkanka powiatu kłobuckiego ukradła sklepowy kolektor, służący do odczytu kodów kreskowych i skanowania cen. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Teraz kobiecie grozi 5 lat więzienia.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Komisariatu Policji we Wręczycy Wielkiej. Sklepowy kamery zarejestrowały, jak jedna z klientek korzystając z nieuwagi obsługi, zabrała sklepowy skaner i schowała go do torebki. Śledczy szybko ustalili tożsamość kobiety. 

- Podejrzana przyznała się do zarzucanego jej czynu kradzieży. W trakcie przesłuchania kobieta nie potrafiła w jasny sposób powiedzieć stróżom prawa, co było motywem jej działania - komentuje asp. Joanna Wiącek - Głowacz z Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku.

Reklama

Policjanci prowadzą postępowanie mające na celu wyjaśnienie szczegółowych okoliczności zdarzenia. 54-latka odpowie przed sądem za kradzież. Urządzenie o wartości 14 tysięcy złotych zostało zwrócone właścicielowi sklepu. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości